Mauricius, pláže s palmami a bílým pískem

Aktuality
Mauricius, pláže s palmami a bílým pískem

Mauricius, pláže s palmami a bílým pískem

25.7.2017

Mauricius z roku na rok přiláká více než milion turistů z celého světa. Proto není překvapivé, že ostrov nabízí návštěvníkům širokou škálu hotelů, bungalovů, luxusních vil a malých hostinců.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na ostrově v luxusní vile, zaručeně budete bydlet v prostředí s veškerým komfortem a možná se Vám ani nebude chtít jít ven. Na druhé straně, pokud chcete cítit skutečnou atmosféru Mauricia, je vhodnější se ubytovat na místě, které je blíže k místním lidem, kde je atmosféra živější, a kde můžete získat osobnější zážitky z pobytu.

Mauricius se pyšní nádhernými bílými plážemi lemovanými palmami. Takové okouzlující pláže my, Evropané vidíme pouze na pohlednicích. Kdo by nechtěl lenošit celý den a užívat si sladké nicnedělání v takovém pohádkovém prostředí ?!

Milovníci aktivního odpočinku si také přijdou na své. Na plážích jsou k dispozici různé vodní sporty jako například plachtění, surfování, kite surfování i potápění.

Potápění se těší takové velké popularitě, že k uspokojení poptávky byly vytvořeny velké potápěčská centra. Potápění na Mauriciu je nezapomenutelným zážitkem. Máte možnost vidět exotické ryby, z větších druhů například delfíni, tuňáka, mečouna dokonce i žraloka. Delfíni a velryby můžete vidět i během plavby lodí, tento zážitek jednoduše nemůžete vynechat.

Pro ty, kteří chtějí ostrov lépe poznat je dobrou zprávou, že Mauricius nabízí množství přírodních rezervací a zelených parků. Mezi známější patří La Vallée des Couleurs, Casela Nature Park, Black River Gorges a La Vanille Crocodile Park.

Ideální je strávit na ostrově více než týden, abyste stihli vyzkoušet co nejvíce věcí.