Itálie: Starověká a moderní, klasická a stylová

Aktuality
Itálie: Starověká a moderní, klasická a stylová

Itálie: Starověká a moderní, klasická a stylová

15.9.2017

Starověká a moderní, klasická a stylová, dokonale popisuje nejmilejší "botu" Evropy, "italskou botu".
Je to krajina nekonečných možností, kde si každý splní své sny a touhy.


Kouzelné vulkanické hory, okouzlující scenérie, sametově modré moře, řeky, laguny, plachtění, surfování, lyžování, turistika a opalování.
Podnebí je středomořské a kontinentální, v horách vás čeká ostrý vzduch. Užijete si bílý sníh a teplé sluneční paprsky v jedné zemi.
Historie slávy a pádu zanechala mnoho jedinečných památek, které je třeba navštívit, když jste o nich určitě v knihách četli. Není divu, že Itálie je čtvrtou nejnavštěvovanější zemí. Její světové kulturní a přírodní dědictví je hlavním lákadlem turistů.

Itálie
Itálie
Itálie


Většina obyvatelstva je římskokatolická, což se odráží nejen v kulturních památkách, ale i v každodenním životě. Lidé jsou otevřeni a přátelští, známí svou pohostinností.
Italské umění je stále standardem, stojí za to vidět kořeny a inovace. Muzea odhalují neocenitelné hodnoty. Mnozí z nás znají jedinečnou italskou módu, která se proslavila po celém světě.


Italové jsou velmi hrdí na svou kuchyni, která je považována za jednu z nejchutnějších a nejzdravějších. Skutečně mění srdce a duši, stejně jako jejich "Mamma" v dětství.
Pro fanoušky sportu jsou známé italské fotbalové ligy a motorové sporty. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Itálii, nenechte si ujít tyto akce, které vám zaručí nezapomenutelnou atmosféru a zážitek.


Každý člen rodiny najde něco zajímavého a zajímavého, kromě toho, že si můžete vychutnat nekonečné množství italských rekreačních možností, budete se neustále vracet. Výhodou je vynikající dopravní dostupnost.