Zimní exotika za first minute ceny je tu!

Aktuality
Zimní exotika za first minute ceny je tu!

Zimní exotika za first minute ceny je tu!

18.7.2018

Víte kdy je nejlepší čas na výběr zimní dovolené v exotice? Právě teď! Ať už přemýšlíte o cestě za sluncem směrem na východ - do exotických rájů na Maledivách, Mauriciu, Zanzibaru nebo naopak chcete vyzkoušet temperamentní západ v podobě Dominikánské republiky, Mexika či Kuby, jste na správné adrese. Exotice se věnujeme již několik sezón a dovolte nám, abychom vás přesvědčili, že dovolenou lze prožít i mnohem kvalitněji za stejné peníze než jste byli doposud zvyklí. A právě teď jsou ceny nejpříznivější - včasný nákup je pro pořízení dovolené nejlepší.

Exotika je jiný, skutečný, odpočinek a už dávno neplatí, že tyto destinace si může dovolit jen movitější klientela. Díky našemu přímému zastoupení všech velkých německých a rakouských cestovních kanceláří jsme schopni připravit pro každého klienta dovolenou přesně odpovídající jeho představám a rozpočtu. Máte obavu s odletů z německých a rakouských letišť? Neovládáte němčinu zrovna v plynulém režimu? Můžete zůstat v klidu, protože většinu odletů lze realizovat z Prahy (rozhoduje i cena) a ve většině exotických destinací vám bude k dispozici česky hovořící asistent. Připočítáme-li k tomu fakt, že nabídka a kvalita hotelů německých CK je vyšší než český průměr, zbývá zodpovědět otázku, kam to bude.

Seychelly
Bali
Thajsko

 

Velmi dobrou zkušenost mají naši klienti s Maledivami. Určitě jste již narazili při brouzdání na internetu na řadu krásných fotografií bílých plážích, romantických bungalovů a křišťálově čisté vody. Pokud s exotikou začínáte, je to ta správná volba pro vás. Doporučíme vám hotely, s kterými máme nejlepší zkušenosti. Výhodou u této destinace je i možnost kombinovaných pobytů, např. Maledivy - Srí Lanka, Mauricius - Zanzibar. Lety jsou operovány většinou Emirates s jedním přestupem v Dubaji, kde Vám v případě zájmu můžeme vytvořit prostor pro tzv. “stop-over”: tedy čas na prohlídku Dubaje s přespáním a ranním odletem do cílové destinace. Doba letu na Maledivy se pohybuje přibližně kolem 10 hodin.

Pokud vás to táhne spíše na latinskoamerický západ pak klasickou destinací je Dominikánská republika. Zde si můžete vychutnat vše co Karibik nabízí, od krásných pláží, dobrého jídla a pití až po přátelskou kulturu. rádi vám doporučíme řadu kvalitních hotelů jak v oblasti Puerto Plata tak v oblíbené Punta Caně. Lety jsou operovány velkými evropskými aerolinkami jako Air France s jedním přestupem v Paříži. Doba letu do se pohybuje přibližně kolem 11 hodin čistého času.

Abychom nezapomněli na Afriku, za zkoušku stojí jistě i exotický Zanzibar. Toto malé souostroví ležící kousek od rovníků východně od břehů Tanzánie, ke které patří, si za posledních několik sezón vydobyl titul nejrychleji rostoucí destinace, co se našich klientů týče. Důvodů je k tomu hned několik. Za prvé musíme zmínit dobře fungující infrastrukturu a jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Vyzkoušet zde můžete zajímavý mix arabské a africké kuchyně. Počasí je po celý rok stabilní, takže pro fanynky opalování je Zanzibar správná volba. Dodáme už pouze, že k pobytu nepotřebujete žádné povinné očkování. Lety jsou operovány velkými evropskými aerolinkami jako Emirates, Quatar Airways většinou s přestupem v Dubaji, kde opět nabízíme možnost stop-overu.