Luxus, elegance, relax to je Kamal Cay

Aktuality
Luxus, elegance, relax to je Kamal Cay

Luxus, elegance, relax to je Kamal Cay

5.6.2017

Karibská atmosféra, tropické barvy a kreolská sofistikovanost. Souostroví Bahamy se nachází blízko Floridy a Kuby, sestává z 690 ostrovů a více než 2000 korálových ostrůvků. Rozloha a počet obyvatel v porovnání se Slovensku je podstatně menší. Oficiálním jazykem je angličtina, ale obyvatelé používají také kreolský jazyk. Hlavním městem je Nassau.

Časový posun oproti nám je -7 hodin. Vízum nepotřebuje pouze v případě, že byste se zdrželi déle než 90 dní. Oficiální měnou je bahamský dolar, ale můžete platit i americkým dolarem.

Název souostroví pochází z indiánského výrazu "nebanánový ostrov", jiní to odvozují ze španělského výrazu "mělké moře". Jeden z ostrovů objevil Kryštof Kolumbus v roce 1492. V současnosti bývalá britská korunní kolonie je v personální unii se Spojeným královstvím, hlavou státu je královna Alžběta II.

Díky plochému povrchu a subtropické klimatu jsou Bahamy ideální dovolenkovou destinací. Koncem léta a na podzim se často vyskytují tropické cyklóny. Zajímavostí je, že na ostrově teplota ještě nikdy neklesla pod bod mrazu.

Původních obyvatel kolonizace zcela vyhubila, později puritáni a osvobození otroci obývali ostrov, který nějakou dobu sloužil jako útočiště pro známého piráta přezdívaného Černá brada.

Bahamy jsou daňovým rájem, ale hlavním zdrojem příjmů tohoto ostrova s ​​vzkvétající ekonomikou je cestovní ruch. Obchod s cukrovou třtinou a tropickým ovocem také hraje významnou roli. Před návštěvou Baham se doporučuje dát očkovat proti žluté zimnici a hepatitidě A.

Na Bahamách návštěvníky čekají nádherně vybudované střediska, bílé písečné pláže a pohádkové západy slunce garantují skvělou atmosféru. Karibská atmosféra, tropické barvy a kreolská sofistikovanosť'- to jsou hlavní ingredience toho nejlepšího dovolenkového koktejlu.

Milovníky potápění čeká křišťálově čisté, tyrkysově modré moře.

Kamal je skutečná oáza elegance. Je to 96 hektarový soukromý pozemek na největším neobydleném ostrově Baham, což je báječné místo pokud si to můžete dovolit. Bujná tropická vegetace, vynikající pohostinnost, sněhobílé pláže, vily v koloniálním stylu, luxus a elegance - to vše zde najdete. Důraz je kladen na odpočinek a relaxaci.

 

Součástí nabízených služeb jsou samozřejmě i masáže, sportovní rybolov, potápění, kromě toho máte možnost využít tenisové kurty a sladkovodní bazény.

 

Ostrov má kapacitu 60 míst: návštěvníky čekají pokoje, chaty a bungalovy. Všechny jsou zařízeny v typickém stylu Kamal. Máte k dispozici dvoulůžkové pokoje na ploše 300 m² s výhledem na přístav. Zajišťují ideální relax pro každého.

 

Penziony čekají návštěvníky s francouzskými dveřmi a komfortní verandou, luxusně vybavenou kuchyní s lednicí, navíc oceán je ve vzdálenosti pár kroků. Tento luxus si můžete užívat na ploše 700 m².

 

Apartmány jsou třímístné s užitnou plochou 775 m² v přímořském stylu. Díky průchozím pokojům jsou velmi populární v kruhu větších rodin a skupin přátel.

 

Nádherně zařízené tropické vily s obrovskou verandou, obklopené 4 akrů nedotčeným korálovým útesům, vlastní zahradou a bazénem nabízejí svým hostům veškerý komfort.

 

Vily mají 1400 m² a dvě koupelny, ale k dispozici máte i 7500 m²-ový s pěti koupelnami.

 

Čisté tvary, elegance, přitažlivá útulnost, pohodlný luxus, 3 míle soukromé pláže. co v dobách kolonizace si mohli dovolit jen opravdu bohatí.