Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Přemýšlíte, čím potěšit vaše blízké třeba k příležitosti výročí, narozenin nebo svatbě? Můžete vybrat z řady klišé, jako jsou dárkové koše, přáníčka nebo tematické hrníčky. Ale co takhle vybrat dar, který nejenom, že vaše nejbližší maximálně potěší, ale navíc jim i změní život a nesmazatelně se tak zapíše do jejich paměti?


Darujte svým blízkým kterýkoliv ze zájezdů na našich stránkách. Vymyslete do poukazu na něj vlastní text a my ho vložíme do parádního obalu s tematikou, která bude vlastní ročnímu období. Tedy s motivy léta a zážitků na sluníčku nebo zimy a sněžných radovánek. Určitě víte, zdali jsou vaši rodinní příslušníci, přátelé nebo obchodní partneři milovníci tepla nebo si raději dopřejí adrenalin na horských svazích.

3 důvody, proč je zájezd ten pravý dárek

Nemůžete se seknout

Nebudete muset vracet špatnou velikost nebo nevhodný dárek. Termín zájezdu si obdarovaný zvolí sám, proto se nemusíte rozhodovat, jak se obdarovanému přizpůsobit.

Žádný materialismus

Dnešní svět je utopený v materialistických hodnotách i věcech. Proto si lidé nejvíc cení zážitků. O ty je nikdo nepřipraví a navždy zůstanou v jejich srdcích.

Budete originální

Mezi všemi těmi trapnými balíčky zbytečností, z nichž většinu oslavenec ani nepotřebuje, se vy blýsknete dárkem, který je nadčasový a skutečně originální.

Jak to funguje?

Stačí si objednat dovolenou u CK Delta Reisen a sdělit nám, že se jedná o dar. O vše ostatní se už postaráme!