Nezapomenutelné líbanky v exotice

Líbánky v exotice

Po svatbě se obvykle novomanželé snaží naplnit své touhy. Vydávají se společně na svatební cestu, která má být vynikající příležitostí zanechat za sebou starosti každodenního života a zrelaxovat se po intenzivní atmosféře svatebních příprav. Vynechat líbánky je velká škoda, protože je to zároveň skvělá příležitost společně oslavit novou éru Vašeho společného života.

Líbánky v exotice
Líbánky v exotice
Líbánky v exotice


Na líbánkách by se nemělo šetřit, protože tato cesta je přinejmenším stejně důležitá jako velký den, který už máte za sebou. V případě, že novomanželé společně dospějí k rozhodnutí, kde by chtěli strávit svatební cestu, čekají jejich nesmírně krásné chvíle.

Začnou ochutnávat první kroky společného života, vzájemně se poznávat a věnovat svému partnerovi zvláštní pozornost. Vzhledem k množství výdajů ze svatbou se to může zdát na první pohled obtížným rozhodnutím. V případě, že nevěsta a ženich přesto dají šanci jak naplnit představu o svatební cestě, obvykle o tomto rozhodují v souvislosti s plánováním svatby a jejich finanční rámec rozpočtu zahrnuje i svatební cestu.

Vybrat vhodný termín svatební cesty s ohledem na datum svatby bývá dost náročné, proto doporučujeme před svatbou kontaktovat cestovní kancelář, aby příslušné rozhodnutí kde a kdy bylo snazší. Obecně platí, že cíl vaší svatební cesty se liší od běžných rekreačních destinací. Je správné chtít něco speciálního, jedinečné a netradiční, aby bylo na co dlouhodobě vzpomínat.

Při takovéto cestě musíte počítat v závislosti na vybrané destinace z vybavením důležitých formalit (cestovní pas, víza, očkovací průkaz, atd.), které jsou požadovány před návštěvou vybrané destinace. při exotických destinacích je nejednou nutné nebo vyžadované právě očkování.

Zvláště je třeba myslet na počasí, protože v exotických destinacích se střídají období sucha a slunečného počasí s obdobími deště a hurikánová sezóna. Určitě by vás nepotěšilo zjistit tyto skutečnosti když jste už sedíte na palubě letadla. Je úžasné každé ráno probudit se na "TOP místě", jen tak lenošit na pláži, užívat si teplé moře a horké paprsky slunce. Na exotické svatební cestě se toho dá zažít mnohem více. Možná by bylo hezké překvapit svého partnera s možností potápění nebo příjemnou masáží na pláži při západu slunce. No řekněte ... kdo by tomu odolal?

Indický oceán je místem, kde Vaše sny naplňují představu o romantické svatební cestě. Všudypřítomná bílá barva, hedvábný písek, azurově čisté moře, svěží palmy, jasná a modrá obloha kde luxusní hotely skutečně naplní všechna přání. Bez ohledu na to jaký ostrov si vyberete, dostanete celoživostnú zkušenost a jedinečný zážitek ať už se jedná o Mauricius, Seychely, Maledivy nebo Madagaskar.

Líbánky v exotice
Líbánky v exotice
Líbánky v exotice


Pokud se rozhodnete pro Karibik, vůně, barvy a laskavost místních obyvatel okamžitě ve vás zanechají nesmazatelnou stopu. Nemluvě o tom, zda to bude Kuba, Jamajka, Dominikánská republika, nebo sousední ostrovy. Jsou to krásné země, barevné města z jedinečnými kulturami a přátelskými místními obyvateli.

Pokud si vyberete za cíl vaší svatební cesty Asii, ať si vyberete Bali, Srí Lanku, Thajsko, nebo Vietnam, mladý pár tam čeká mnoho dalšich možností. Slavné asijské pohostinství, rušné města, malebné pláže, procházky džunglí na slonech to jsou ideální podmínky pro strávení medových týdnů.

Ať už jste nevěsta nebo ženich ani jeden z vás nebude litovat strávený čas na svatební cestě. Je rozhodnuto, protože první plavba života začíná a romantika je jednou z hlavních postav.