Vydejte se s námi na okružní plavbu na přepychových lodích

Dovolená výletní lodí: Když je cesta cíl

Taky vás na dovolené nejvíc štve to dlouhé cestování? Dva dny strávíte v letadle, mezitím se rychle zabydlíte v hotelu a než se nadějete, už zase jedete zpátky. Návrat vás stihne unavit tak, že byste potřebovali další týden na zotavení. Co si ale zpříjemnit i přesun? Co takhle udělat z cesty cíl?

Navštivte exotická i severní místa výletní lodí. Má to hned několik obrovských výhod:

Nepojedete jen z bodu A do bodu B. Stihnete navštívit klidně tři nebo čtyři země.

Čeká vás nabitý program. Večer máte možnost strávit, jak budete chtít. Jděte si zatančit, poslechněte si živou kapelu nebo se seznamujte s ostatními cestovateli v luxusním baru.

Máte na výběr z mnoha balíčků kombinovaných služeb. Ať už chcete veškerý komfort, který nabízí wellness koupání a masáže nebo začít na dovolené se zdravějším životním stylem: přijdete si na své.

Na lodi je dostatek i sportovního vyžití. Zahrajte si s partou kamarádů bowling nebo vyzkoušejte sportovní hřiště.

Loď funguje jako samostatné město. Je tu řada obchodů i restaurací poskytujících mezinárodní kulinářské zážitky. To navíc eliminuje riziko mořské nemoci. Díky perfektní vybavenosti se dá totiž snadno zapomenout, že jste na lodi.

Nemějte obavy s sebou vzít děti. Určitě lépe snesou přejíždění mezi kontinenty na vybavené lodi s dostatkem zábavy, než kdyby se trápily několikahodinovým sezením v letadle. Pokud si navíc připlatíte za balíček určený speciálně pro děti, bude se jim ochotný personál lodi starat o zábavu po celý čas jízdy.

Senioři se na lodi taky zabaví. Očekávejte i špičkovou zdravotní péči.

Dojedete skutečně kamkoliv. Bahamy, Portoriko, Miami, Chorvatsko… Je to na vás.

Výhledy, které se vám naskytnou, jen tak nenajdete. Nebudete omezení jen na jednu pláž a jeden západ slunce. Uvidíte svět hned z několika nezapomenutelných úhlů.

Nemusíte mít strach z žádné „ponorky“. Cestující na palubě se budou střídat, protože každý má namířeno jinam.

Ušetříte. Kdybyste chtěli navštívit tolik míst a tolik relaxovat na vlastní pěst, hezky se plácnete přes kapsu. Takhle ale cestujete, dovolenkujete a poznáváte v jeden čas.

Cesta vám bude utíkat určitě rychleji. A přijedete jako znovuzrození, a ne zdrchaní ze sezení v nepohodlné sedačce s nedostatkem prostoru pro nohy.

Tak na co ještě čekáte? Rezervujte si plavbu od Costa Cruises nebo MSC Cruises.

Vyplouváme!