Objednávka zájezdu od německých a rakouských CK

Objednávka zájezdu

Jsme online cestovní kancelář specializující se na prodej produktů německých a rakouských cestovních kanceláří. Umíme také sestavit vlastní produkt dle  vašich požadavků a přání. A pokud ještě nevíte, kde strávit dovolenou, rádi vám poradíme.

Vyhledání a rezervaci vaší dovolené se snažíme co nejvíce zjednodušit a zrychlit. Nebudeme vás zdržovat ověřováním skutečné ceny zájezdů, nabízením alternativních hotelů či nabízením služeb, o které nemáte zájem. Na tomto webu si můžete vyhledat a zarezervovat tu nejlepší dovolenou skutečně online.

a) Online objednávka zájezdu

  • do vyhledávacího formuláře na titulní stránce webu zadejte kritéria vaší dovolené - kam, kdy, s kým a odkud. Vždy je vhodné vyplnit minimálně: “Kam poletíme” (země nebo destinace), “Dospělých” (počet dospělých) + “Dětí” (počet a věky dětí, pokud letí s vámi), “Odjezd od” (datum odletu na dovolenou), “Datum do” (datum návratu z dovolené) a “Počet dní” (délka vaší dovolené).

  • pokud chcete více specifikovat kritéria dovolené, klikněte na odkaz “Rozšířené vyhledávání”

  • pro vyhledání klikněte na tlačítko “Vyhledat”. Upozornění:  vzhledem k faktu, ža web komunikuje online s německými a rakouskými CK, může vyhledávání trvat i delší dobu (v řádu jednotek sekund).

  • z výsledků vyhledávání si vyberte hotel, který odpovídá vaším požadavkům (cena, hodnocení, parametry hotelu) a klikněte na tlačítko “Termíny”

  • z tabulky termínů vyberte nejlepší termín dle vašeho uvážení a klikněte na tlačítko “Ověřit” a web ověří aktuální platnou cenu zájezdu

  • Pokud se objeví tlačítko “Objednat” a cena vyhovuje, klikněte na toto tlačítko. V opačném případě proveďte vybrání jiného termínu

  • V detailu hotelu pro realizaci objednávky klikněte na tlačítko “Objednat zájezd” a vyplňte objednávkový formuláře a klikněte na tlačítko “Vytvořit objednávku”

  • Web automaticky vygeneruje rezervaci na vybraný zájezd a odešle vám na email pokyny k dalšímu postupu: smlouvu o zájezdu, kterou potřebujeme podepsat a vrátit k nám na email (sken) a uhradit stanovenou výši zálohy (v případě objednávky zájezdu méně než jeden měsíc před odletem může být záloha i 100pct čátky zájezdu)

  • Nemusíme mít žádné obavy, budeme Vás sami kontatktovat a dořešíme s vámi vše co bude nutné.

  • Hotovo :)

 

b) Sestavení dovolené na míru

Pokud si nevyberete z online nabídky německých a rakouských CK nebo máte svoji vlastní představu jak by měla vaše dovolená vypadat, rádi vám sestavíme takovou dovolenou na míru. Výhod tohoto řešení je více: libovolný datum odletu a návratu, možnost kombinace více hotelů (destinací) a pro exotické destinace i mnohdy nižší cena něž u produktů cestovních kanceláří.

Abychom Vám byli schopni dovolenou sestavit, budeme od Vás potřebovat vyplnit formulář se základními informacemi, který naleznete zde.

c) Poradíme vám na online chatu

Nevíte stále kde si užít vaší dovolenou? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám poradíme. Nejrychlejším způsobem je zahájit online chat, který naleznete v okénku v pravém dolním rohu tohoto webu. Nejsme právě online? Nevadí, můžete svůj dotaz vložit, nikam se neztratí a jakmile budeme online, odpovíme na něj.

Pokud raději mluvíte než píšete, můžete nám samozřejmě zavolat na naší zelenou linku + 420 800 77 00 88