Parkování na letišti - od Prahy přes Vídeň až po Berlín a Mnichov

Parkování na letišti - od Prahy přes Vídeň až po Berlín a Mnichov

Existuje mnoho způsobů jak se dopravit na letiště a mezi ty nejoblíbenější patří doprava vlastním vozem. Abyste se nemuseli zdržovat hledáním vhodného parkování před odletem, připravili jsme pro vás širokou nabídku parkování pro většinu našich i blízkých německých letišť.

Parkování na letišti v Praze

Pokud hledáte nejlepší ceny parkování pro odlety z Letiště Václava Havla v Praze, pak jste na správné adrese. Zajistíme pro vás cenově nejdostupňější a bezpečné parkování prostřednictvím exkluzivní spolupráce se společností Go parking s.r.o., která provozuje kryté a hlídané parkovací plochy jen pár minut od terminálu č.1. Alternativně jsme schopni sjedat parkování dle vašich přání a požadavků, např. soukromé parkoviště.

Parkování na letišti na nemeckých a rakouských letištích

Rádi pro vás zajistíme proveřenou a cenově výhodnou službu parkování v letištních hotelech. Jedná se o ideální řešení pro odlety z německých a rakouských letišť, kdy se nemusíte přepravovat ze vzdálených parkovišť na vlastní náklady na letiště, ale transfer je poskytován buď přímo hotelem nebo kyvadlovou dopravou. Exkluzivním, nicméně finačně dostupným, řešením je také možnost přespání v letištním hotelu. V ceně ubytování na jednu noc je obvykle zahrnuto parkování vozu pro celou dobu vaší dovolené.

Nabídka parkování na německých a rakouských letištích (Vídeň, Mnichov, Drážďany, Lipsko a Berlín) je obykle součástí rezervace vaší dovolené. Sdělete nám prosím, pokud o tuto službu máte zájem již při sestavování nabídky zájezdu. Pokud máte zájem jen o parkování, jsme vám k dispozici na telefonním čísle + 420 800 77 00 88 (pro ČR) nebo +421 23 21 99 530.