Luxusní plavby na zaoceánských lodích

Dovolená na výletní lodi. Plovoucí město a zábavní centrum.

V poslední době se z pochopitelných důvodů zvyšuje poptávka po plavbě výletní lodí. Ať už se rozhodnete prozkoumat Středomoří, exotické či severní města, výlet lodí je vynikající volbou. Můžete užívat všech výhod, které cestování touto formou nabízí. Předvídatelnost, bezpečnost, komplexní služby a luxusní podmínky jsou v dnešním světě raritou.

Během sedmi až deseti dnů můžete navštívit 3-4 nádherné země, aniž jste se museli obtěžovat stahováním a cestováním. Čeká vás jedinečný požitek a elegantní podmínky, ceny služeb jsou transparentní. Cestující veřejnost je mezinárodní, nejste zavření s toutéž skupinkou lidí celý týden. Okružní plavba v sobě spojuje luxusní cestování, poznání nových míst a cestování. Cestující se mohou svobodně rozhodnout, zda si chtějí užívat nicnedělání a all inclusive služby na lodi, nebo upřednostní prohlídku města. Ve večerních hodinách si můžete vybírat z bohatého programu na lodi nebo v přístavu.

Plavby
Plavby
Plavby

Preziosa a Fantasia jsou sesterské lodi, Preziosa je nejmladší ze 14 plavidel společnosti. Na téměř 140 000 tunové lodi se pohodlně vejde více než 5000 lidí, samozřejmě většinu tvoří cestující. Cestující mají k dispozici 1751 kajut, které nabízejí stejně vynikající služby jako leckterý hotel. Každý detail lodě odráží italský šarm a pohostinnost, spojuje v sobě tradiční a moderní prvky. Samotná společnost je v italském vlastnictví.

Zajímavostí je, že Preziosi původně objednala libyjská společnost, ale v důsledku politických změn ji nakonec koupila italská společnost. Podle návrhu mělo hosty čekat žraločí akvárium, mramorové podlahy, 120 tunové pozlacené zrcadlo, lustr se Swarowski krystaly a měli ji nazvat Phoenicia podle arabského jara. Nakonec loď pokřtili v Janově a "křestní matkou" se stala světoznámá osobnost Sofia Loren. O hudební doprovod se postaral Ennio Moricone. Preziosa se plaví podél brazilského pobřeží a po Středozemním moři.

Bazény a vířivky zajistí dobrou náladu při relaxaci. Bowlingová dráha, sportovní hřiště, fitness a wellness centrum garantují bezstarostný odpočinek. Balneo masáže, turecké lázně, sauna - to vše najdete na jednom místě. Loď je rájem i pro děti, čeká je speciální úsek. 4D kino, diskotéka, kasino, herna a simulátor Formule 1 nabízí zábavu pro starší. Hosté mají k dispozici tři mezinárodní restaurace a více než 20 barů.

Aby byly služby více personalizované, a aby plně zohledňovala osobní potřeby, v nabídce nechybí ani různé balíčky. Balíček Bella je vhodný pro ty, kteří si chtějí sami vybrat kajutu a místo k sezení v restauraci. Touží po velkolepé zábavě v broadwayském stylu, ale svůj den si chtějí zpestřit i sportováním. Balíček Fantastica nabízí navíc lépší pokoje, 24 hodinovou pokojovou službu a organizované programy pro děti, což je vynikající volbou pro rodiny s dětmi. Balíček Aurea zahrnuje i wellness služby pro ty, kteří chtějí aktivně odpočívat. Wellness balíček byl připraven pro ty, kteří se snaží vést zdravou životosprávu a chtějí se o své zdraví starat alespoň během dovolené. Mají k dispozici osobního trenéra, kteří vytvoří individuální fitness program a hosté mohou žádat i posouzení celkového zdravotního stavu. Dostanou čerstvě vyprané sportovní oblečení a v restauraci je čeká zdravé občerstvení a nápoje.

Neváhejte a vyberte si kterýkoliv výlet lodí, všechny zajistí bezstarostnou dovolenou pro každého člena vaší rodiny či přátelům.