Pronajměte si auto a užijte si dovolenou bez starostí!

Pronajměte si auto a užijte si dovolenou bez starostí!

Projeďte se v parádní káře a užijte si dovolenou bez starostí z toho, že někde zůstanete trčet. Máme širokou síť kontaktů, kterou rozhodíme, abychom vám zajistili co nejpohodlnější dovolenou v autě vašich představ. Vyberte si vůz podle vašich představ. Ať už toužíte po ekonomické úspoře nebo bezbřehém luxusu, zařídíme to. 

Půjčení auta na dovolenou není žádná drahá záležitost a v mnoha případech je to dokonce to nejrozumnější řešení. Dnes si nepůjčuje auto ten, kdo má mnoho tisíc navíc, ale naopak ti, kteří myslí ekonomicky a nemají zájem na tom, aby je dovolená zruinovala. Dali jsme pro vás dohromady hned několik důvodů, proč je to to nejlepší řešení pro vaši dovolenou.

4 výhody dovolené s půjčeným autem

Jistota

Vaše auto sice není nejstarší, ale tady to skřípe, tady píská, tady je to ulomené, tady to nejde zmáčknout… Je tam prostě pár much a pokud nejste profík nebo na slovo vzatý automechanik, nikdy nevíte, co se může pokazit. Co se jeví jako přehřátí auta, může být zahlcený motor, co jako pískání brzdy, může být brzké vypovědění její funkce. Není to sranda zůstat trčet na dálnici v 40° Celsia nebo naopak v -5°. Obzvlášť pokud jste v zemi, jejíž jazyk pomalu neovládáte. Půjčené auto je ale prověřené, zkontrolované a zaručeně v pořádku. Riziko, že někde zůstanete stát je tedy minimální.

Ušetříte

Samozřejmě jestli zvolíte obrovské BMW na první pohled připomínající limuzínu, je to jako byste peníze rozměnili na malé bankovky a házeli je po cestě z okna. Ale zvolíte-li úsporný vůz s minimální spotřebou, zachováte se ekonomicky a ušetřené penízky můžete odložit na další dovolenou nebo utratit na té současné.

Přesně na míru

Když máte doma v garáži vůz připomínající víc než auto krabičku od sirek, těžko podniknete dovolenou s bandou nemajetných svobodných přátel. Chtělo by to prostě něco většího. Nebo si chcete udělat s partnerem výlet po zapomenutých končinách a v autě by se vám špatně přespávalo? Jděte do obytného vozu a vaše dovolená nebude řízená žádným patolízalským průvodce. Zkrátka půjčte si auto, které je pro vaši dovolenou jako stvořené! Je to komfort k nezaplacení.

Žádné škody

Vaše auto možná dovolenou zvládne, ale pomyslete na všechny ty kilometry, které mu to nesmazatelně vryje do tachometru? Není lepší je najezdit pěkně ve vlastním z práce a do práce, na nákupech a krátkých výletech? Dlouhou cestou na dovolenou zbytečně opotřebujete auto a snížíte tak jeho hodnotu. Raději snižte hodnotu toho v půjčovně.