Skvělá dovolená v Keni za úžasné ceny

Keňa: Exotika, která vás dostane

Pokud toužíte po pravé exotice, rozhodně se vydejte do nejoblíbenějšího „černého“ kontinentu. Země ležící na&nbs;východním pobřeží Afriky je perfektním útočištěm pro ty, kteří milují teplé moře, chtějí zažít horkost savany a cítí blaženost, když jejich chodidla masírují zrnka jemného bílého písku.

Z naší nabídky luxusních zájezdů do Keňi

Detail hotelu
 
Travellers Beach Hotel
& Club
6 dní se snídaní,
 z Vídně a Drážďan
star star star  
od 24 500 Kč
Vhodné pro děti, bazén,
wellness, Wi-Fi

Přímmo na krásné písečné pláži
Detail hotelu
 
Severin Sea Lodge
 
8 dní se snídaní,
z Prahy a Vídně
star star star star 
od 20 000 Kč
Bufet, 2 plavecké bazény
internetová kavárna, vodní lyže

Hotel obklopený palmovým hájem
Detail hotelu
 
Papillon Lagoon Reef
 
6 dní all inclusive,
z Prahy a Vídně
star star star star  
od 25 300 Kč
Vhodné pro děti, bazén,
sportovní aktivity, večerní zábava

Na dlouhé palmami obstoupené pláži
 

Tak v první řadě: Keňa je synonymem té pravé exotiky. Navštivte národní parky Keni, Tanzanie a Ugandy. Uvidíte tady pravý svět zvířat, a to pěkně zblízka. Co tím myslíme? Slony, žirafy, zebry, antilopy a mnoho dalších zvířat, na které normálně koukáte v ZOO za plotem z velké dálky, tady uvidíte tak zblízka, že na to do smrti nezapomenete. Obzvlášť výlet za gorilami do Ugandy se vám nesmazatelně vryje do paměti. Je neuvěřitelně zajímavé vidět po všech těch zážitcích s domácími zvířátky nebo tvory v zajetí, jak skutečně žije divoká zvěř ve svém vlastním teritoriu. I návštěva domorodých kmenů jako jsou Masajové stojí za to. Pochopíte, jaké hodnoty vládnou jinde a co obnáší život v souladu s přírodou.

Odpočinek na první místě

Země ležící přímo na rovníku vám kromě živé a skutečné divočiny poskytne i opravdový odpočinek. Každý má zafixovanou Keňu jako safari a domorodé kmeny. Ale ti, kteří sem jezdí pravidelně na dovolenou vědí, že tato země nabízí mnohem a mnohem víc. I když si myslíte, že vás to tu ničím nepřekvapí po těch létech strávených v Chorvatsku, Itálii a Řecku, zvládne vás vyvést z omylu. Vzduch jako by tu voněl zcela jinak. Je naplněný elektrizující horkostí. Možná právě proto se sem budete rádi vracet.

Ta nejluxusnější letoviska jsou vybavená od A do Z, takže vás ani nenapadne je opouštět. Je na vás, jestli si vyberete lokalitu se snadným sestupem vody, což doporučujeme zejména rodinám s dětmi, nebo lokalitu obklopené korálovými. Ty jsou atraktivnější pro ty, kteří sem jedou za zážitky z potápění se podmořskou krajinou. Některé hotely se vám i postarají o zábavu, protože se tu neustále něco děje, jiné zase nabízí absolutní klid ideální pro odpočinek. Jestli se chcete na dovolenou vydat v partě, doporučujeme pronájem rovnou celé luxusní vily. Budete mít soukromí, zároveň vám ale budou dostupné ty nejlepší služby.

Jestli očekáváte, že vám týden tady bude bohatě stačit, musíme vás informovat o opaku. Luxus a příjemný stín neuvěřitelně vysokých palem si budete chtít užívat mnohem déle. Víc dovolené potřebujete ale především jste-li tu kvůli výletům a poznávání místní kultury. Rádi bychom vám řekli, abyste se připravili na nový svět, ale jižní Afrika je místo, na které se prostě připravit nelze. Od přírodních zázraků, přes život místní až po zdejší atmosféru je Keňa překrásnou zemí, jež vám naprosto vezme dech.