Skvělá dovolená v Mexiku za super ceny

Poleťte s námi do Mexika za exotikou

Jestli jste s partnerem ukázkovým případem tvrzení: „Protiklady se přitahují,“ dovolená v Mexiku je pro vás jako stvořená! A pokud se shodnete, vyberte si tu tvář Mexika, která je vám víc po chuti.

Z naší nabídky luxusních zájezdů do Mexika

Detail hotelu
 
BeachScape Kin Ha
Villas & Suites
6 dní se snídaní, 
z Vídně a Prahy
star star star  
od 32 600 Kč
Klimatizace, bazén,
wellness, Wi-Fi

Hotel přímo na pláži
Detail hotelu
 
BlueBay Grand
Esmeralda
8 dní all inclusive,
z Prahy a Vídně
star star star star 
od 28 000 Kč
V kouzelném zálivu, fitness centrum
windsurfing, tenisové hřiště

3 plavecké bazény
Detail hotelu
 
Grand Fiesta Americana
Coral Beach Cancún
7 dní bez stravy,
z Vídně a Drážďan
star star star star star  
od 32 500 Kč
Vhodné pro děti, wellness
Wi-Fi, fitness studio 

Krásná písečná pláž

Mexiko totiž můžeme s klidem nazvat zemí plnou protikladů. Drsné severní pouště pomalu přecházejí v savany a na jihu v tropické lesy. Divoké pláže Pacifiku, které potěší milovníky vodních sportů, střídají nevyzpytatelné hory nebo démonický kužel zaledněné sopky. Ale to je spíš pro dobrodruhy. Klidně se rozhodněte pro ničím nerušené lenošení.

Okuste všechna tajemství

V Mexiku to není jenom sympatická divočina. Najdete tu samozřejmě i vytoužený luxus. Perfektně vybavené hotely jsou obklopené romantickými i typicky mexickými restauracemi a obchody s oblečením. Zastavte se v některém z rozpálených barů ochutnat tequillu. Ale ne tu ubohou parodii na kvalitní alkohol, kterou znáte z českých podniků. Tady si vypijete opravdový lektvar vášně. A nemusíte jeho chuť překrývat solí nebo citronem. Stačí si ji vychutnat tak, jak je. Stejně jako památky Mexika.

Mexiko je totiž jedinečným centrem mayských artefaktů. Prastará civilizace nezanechala občanům Mexika jen praktický návod na šťastný život, ale i dech beroucí památky, které jsou pro Evropany něčím naprosto nepochopitelně krásným. Tak například Pyramida opeřeného hada je velkým zdrojem tajemství, o kterých vám místní budou určitě rádi vyprávět. Obrovská kouzelníkova pyramida se vyplatí navštívit především v noci za impozantní světelné show. Není tu nouze ani o prastaré vlivy všemocných Aztéků. Mexiko je teda odpočinkem na druhou, protože tu můžete, jak uklidnit rozlámané tělo, tak dopřát klid a sílu rozhárané mysli. Jestli chcete z Mexika vidět co nejvíce, chce to skutečně dobrý plán. A větře, že to bude stát za to.

Slunce a bílý písek

Ale ne všichni se chtějí trmácet po věhlasných památkách. Věřte, že i když z Mexika poznáte jen pláže, bude to stát za to jakbysmet. Exotika tady na vás kouká z každého prosluněného zákoutí! Tak v první řadě se můžete schovat v ostrém stínů úžasných palem. Prosejte prsty unavených nohou bílý písek a obdivujte u toho typické chatrče se špičatou střechou.

Jestli jste se nikdy předtím nepotápěli, je tato dovolená úžasnou příležitostí s tím začít. Voda je tu čistá jako nikde na světě a kamkoliv se potopíte, uvidíte křišťálově modrý podvodní svět. Až se dostatečně pokocháte, jděte se poohlídnout po některém z turistických center, které nabízí plavání s delfíny. Splnit si životní sny nikdy nebylo snazší než v Mexico City. Tato země je zkrátka jako stvořená pro všechny, kteří touží najít klid i dobrodružství, krásu i nebezpečí, bohatství i prostou přírodu. Její kontroverznost je něco, co vás absolutně odzbrojí. Přestanete tak být dovolenkářem a stanete se spíš cestovatelem. A tohle s lidmi dokáže udělat pouze Mexiko.