Pro partnery

Provozujete cestovní agenturu a chcete začít prodávat zájezdy německých a rakouských CK? Nabízíme Vám účast v našem Partnerském systému! Poradíme Vám, jak na to, poskytneme online prodejní nástroje a můžete začít prodávat kvalitní a cenově zajímavý produkt renomovaných německých a rakouských cestovních kanceláří. Navíc můžete čerpat z výhod našeho motivačního programu.

Partnerský systém

Zakládáme si na rovném, férovém a profesionálním přístupu k našim partnerům - provizním prodejcům. Nezáleží na tom, zda provozujete kamennou cestovní agenturu nebo prodáváte zájezdy přes webové stránky, vždy jste pro nás důležitý partner a v rámci Partnerského systému můžete využívat následující služby a výhody.
 
 

1) Zajímavý produkt

  • nabízet a prodávat můžete zájezdy více než třiceti německých, rakouských a švýcarských cestovních kanceláří
  • cenově velice zajímavé produkty do kvalitních hotelů po celém světě
  • doplňkové produkty jako jsou např. letenky, samostatné ubytování, cestovní pojištění, parkování u letiště atd.
 

2) Profesionální servis

  • K dispozici máte zkušený prodejní tým v naší kanceláři na který se můžete kdykoliv obrátit s dotazem, prosbou o radu nebo žádostí o sestavení nabídky
  • Vyhledávání, tvorba nabídek a rezervace zájezdů bude hračka pro Vás i Vaše klienty, kteří přijdou na Vaše webové stránky. Využít můžete online prodejní nástroje pro prodej v kamenné prodejně (B2B Vyhledávač) nebo pro webové stránky (B2C Vyhledávač).
  • Podporujeme Vaší značku. Účastnit se můžete tématických workshopů a školení (Prodejní nástroje, marketing cestovní agentury atd.)
  • Váš klient je a zůstane jen Vaším klientem. Vždy komunikujete s Vaším klientem pouze Vy, nikdy neoslovujeme Vaše klienty jakýmkoli způsobem "za Vašimi zády".
 

3) Zajímavé provize včetně okamžitého inkasa

Provize si nefakturujete, ale zůstávají Vám z ponížených plateb za prodané zájezdy. Odpadá tedy nepříjemné čekání na provize až do doby po uskutečnění zájezdu.
Provize si uplatníte navíc také z doplňkových služeb jako je cestovní pojištění, parkování u letišť nebo ze stornovaných zájezdů.
 

Motivační program

Víme, že prodej zájezdů není jednoduchá disciplína. Proto si spolupráce s našimi partnery vážíme a do jejího rozvoje se nebojíme investovat.
 
Každý měsíc vyhlašujeme nejlepšího prodejce, který získá odměnu formou víceprovize ve výši
100 EUR.

 Kdo se stane Nejlepším prodejcem Delta Reisen?
Nejlepším prodejcem bude vyhlášen ten partner, který zrealizuje nejvyšší obrat za prodané zájezdy v daném měsíci pro Delta Reisen s.r.o.. Obratem se rozumí součet cen zájezdů z potvrzených smluv o zájezdu v daném kalendářním měsíci za jednoho partnera (jedno IČ).

Jak se o Nejlepším prodejci Delta Reisen dozvím?
Sledujte naše newslettery. Nejlepší prodejce Delta Reisen budeme vyhlašovat vždy během druhého týdne následujícího měsíce po měsíci sledovaném. Tedy nejlepšího prodejce např. za listopad vyhlásíme během druhého prosincového týdne.

Na jaké účely je víceprovize určena?
  To je samozřejmě jen na Vás. Za nás jen tip: co třeba investice do marketingu, PR článek v lokálním tisku nebo kampaň v AdWords? :)


Pokud jsme Vás přesvědčili a chcete se stát partnerem CK Delta Reisen, ozvěte se nám prosím na
Těšíme se na spolupráci!