Dovolená 2018 v exotickém Thajsku od německých CK s odlety z Prahy, Vídně a Drážďan

Dovolená v exotickém Thajsku od německých CK
 

Máte po krk okoukaných hotelů a přeplněných pláží? Chcete si odpočinout od nudného průměru a zažít zcela nový rozměr svobody? Rezervujte dovolenou v exotickém Thajsku. Cenově dostupná dovolená v námi osobně prověřených hotelech pro léto 2018 v thajských destinacích Pattaya, Ko Samui, Khao Lak, Krabi, Phuket, Phang Nga. Létáme z Prahy, Vídně, Drážďan a dalších blízkých letišť. Zařídíme vše potřebné včetně transferu na/z letiště, cestovního pojištění a česky hovořícího delegáta.


Doporučujeme námi osobně prověřené hotely


Detail hotelu
 
Centara Grand Beach Resort
Krabi, Thajsko
8 dní se snídaní,
odlet z Prahy s rakouskou FTI

star star star star star  
od 26 000 Kč
Hodnocení na TripAdvisoru: 4/5 
Hotel přímo na pláži, krásný venkovní bazén s výhledem na moře, wellness, bezvadná thajská kuchyně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Detail hotelu
 
Sensimar Resort and Spa
Koh Samui, Thajsko
8 dní se snídaní,
odlet z Vídně s německou TUI

star star star star star  
od 29 000 Kč
Hodnocení na TripAdvisoru: 5/5 
Nový luxusní hotel, profesionální a mimořádně přátelský personál, klidné prostředí, fantastické snídaně
Vhodné na líbánky
 

Země plná orchidejí, sexuální rozmanitosti, milých lidí, propracované architektury a malých tlustých Budhů, jež se na vás smějí z každého rohu. Nejeden Čech tady nachází útočiště buď na útěku před světem nebo před zimou. Tady je totiž teplo neustále.

Symboly malých spokojených bohů v tureckém sedu nejsou náhodou. Místní tady věří v reinkarnaci, proto se na vás budou chovat skutečně mile, aby v příští životě neskončili jako odporní chrobáci. Před vstupem do chrámů se musíte trochu hodit do gala, ale nic, co byste nezvládli udělat v hotelu kousek od významných památek. Panuje tu všeobjímající pocit přijetí. Neoficiální symbol města tu má pod palcem veškerou negativitu. Možná je to způsobeno i sexuální tolerantností. Ať u máte jakékoliv choutky, vydejte se splnit je sem. Pokud toužíte po něčem obzvláště speciálním, doporučujeme město Pattaya, které je známé jako městečko sexuální turistiky.

Thajsko

Nenechat se namasírovat by byl hřích!

Na své si tu přijdete i pokud netoužíte po masáži „se šťastným koncem“. Nemusíte se tu vrhat hned do náruče nevázané rozkoše. Stačí, když si dopřejete pověstnou thajskou masáž provedenou pravou nefalšovanou Thajkou. Pravidla intimity tady určujete vy a věřte, že tak uvolněně jste se už dlouho necítili. Možná bude nejlepší, pokud thajskou masáží vaše dovolená začne. Hned se tak přiblížíte mírné thajské povaze a budete se s klidným srdcem oddávat všech jeho krásám.

Thajská architektura není jenom vizuálně vděčná, ale i nepřekonatelně praktická. Zvláštně zakroucená střecha je skvělou ochranou před prudkými thajskými dešti a vyvýšená obydlí nedovolí, aby obyvatelé zažili další povodně. Čím bohatší kraj, tím honosnější zdobení. Proto se dobře koukejte kolem sebe. A o budhistických chrámech ani nemluvě.

Divočina v Bangkoku

Ať se vydáte do jakéhokoliv směru, vždy narazíte na uličky plné života. Na hlavních turistických tepnách ochutnáte nejlepší pouliční jídlo, které jste kdy měli. Žije to tu i obchodníky, kteří mávají rukama a smlouvají o ceně. Není to tu nic neobvyklého. Zkuste si proto i vy vyjednat lepší cenu za nějaký nepostradatelný kousek. Budete mít pocit, že je to město, které nikdy nespí. Přes den je tu vedro a spíš uvolněnější atmosféra. Ale po setmění společně s ochlazením obyvatelé ožijí. Všude je velké množství barevných neonů i typické architektury.

Thajsko

Ačkoliv se vám zdá Bangkok nyní vzdálený a exotický, dovolenou tady si může jednou ročně dovolit každý. Zástupy Čechů objevili jeho kouzlo a vracejí se sem klidně i na celou zimu. Proč ne? Kdo by si nechtěl užít svět bez odsuzujících pohledů upjatých Evropanů a rozteklého sněhu, který do měst prostě nepatří. Raději si zajeďte obalit nervy do slunného Thajska.   

Místní čas je
+6
O 6 hodiny více jako v České republice
 

Měna

V zemi lze platit thajským bahtem a dolary. Výměna peněz je bezproblémová – v místní síti směnárem, nechybí ani bankomaty, ve kterých vyberete zdejší bankovky. Thajsko patří mezi skutečně levné země, oběd koupíte od 50 Kč.
 

Kdy navštívit

Hlavní turistická sezóna v tropickém Thajsku vládne od listopadu do března. Panuje období chladna a sucha, což však znamená teploty nad 25°C. Klima ovlivňují hlavně monzuny, které trvají od června do října.
 

Doba letu

Přímý let z české republiky do Bangkoku neexistuje. S mezipřistáním se doba letu pohybuje okolo 11 až 12 hodin. Přímý let lze pouze využít z některých sousedních zemí – například z Vídně nebo z Franfurtu.
 

Český delegát

Pro pohodový průběh vaší dovolené je v Thajsku přítomen také český delegát, jehož kontaktní údaje obdržíte spolu s dalšími informacemi o vašem pobytu.