Vietnam

Detail státu

Vietnam Vietnam - transparent

Nabízíme 134 ubytovacích kapacit za cenu 25 128 Kč - 118 921 Kč.

Zažijte Asii jinak

Se strastiplnou minulostí a dramaty přítomnosti, kulturními vlivy z okolních zemí a rozmanitou krajinou je Vietnam přímo fascinující zemí. Cestovatelé jsou při svých návštěvách ohromeni jak přírodními tak kulturními krásami a pestrostí lidových zvyků. Stačí jen vyřídit vstupní vízum a můžete se vydat na cestu. Navštivte exotickou zemi, která se světu otevřela teprve nedávno.

Nezapomenutelné zážitky čekají všude, okouzlí vás vápencové ostrůvky v zátoce Halong. Projedete se na motorce po nekonečných serpentinách průsmyku Hai Van, vlastně jsou tu motorky úplně všude a zejména jsou jako záplava na rušných ulicích Hanoje. Vydejte se do hor na severu, prozkoumejte deltu Mekongu, rýžová políčka sahající až vysoko do svahů kopců.

Pak je tu moře. Činorodí rybáři tu ráno co ráno naskakují do svých loděk, aby si obstarali živobytí. Najdete tu krásná zákoutí, pláže i skaliska, zelené pobřeží i vápencové ostrovy. Vydejte se na plavbu mezi ostrůvky, na rybářskou výpravu nebo za vodními sporty. Pokud narazíte na pláže, čekají na vás bílý písek a průzračná voda, kokosové palmy rostoucí kvalita služeb místních letovisek. Můžete zamířit třeba do přímořského město Nha Trang, nebo do Hočiminova města kde užijete i rušného nočního života a historické odkazy.

Hlavní sezónu tvoří měsíce prosinec, až duben kdy prší méně než ve zbytku roku a nejsušším měsícem je únor. Lidé jsou zde usměvaví a přátelští a to i přes občas ztížené životní podmínky. Budou-li vám nabízet něco k jídlu neodmítejte, místní kuchyně je Evropskému jazyku dost nezvyklá a považována za labužnické epicentrum, většina návštěvníků se shoduje, že se do místní kuchyně zamilovali.

Poznejte s námi Vietnam a nechte se obohatit místní kulturou. Objevte s námi také další destinace Indonésii a Thajsko, které by vás mohly zajímat.